O nás

Společnost TRACTO s.r.o. vznikla v roce 2011 s výhradním zastoupením  švýcarské firmy Pacovis FOOD Solution pro Český a Slovenský trh a se značkou Pacovis NON-Food (naturesse®) výhradním distributorem pro Český trh.

Dovážíme biologicky kompostovatelné nádobí NATURESSE, které dodáváme přes naše e-shopy mnoha významným firmám v oblasti cateringu, ale i maloodběratelům.

V nabídce však máme i veškeré komponenty pro masnou a lahůdkářskou výrobu. Naší firemní politikou je přinášet našim zákazníkům inovativní produkty bez zbytečných přídavných látek, jako jsou glutamát, E-čka a alergeny. Výrobky z našich produků naleznete ve všech potravinových řetězcích v  ČR a SR ale i mnoha evropských zemích. Díky vysoké kvalitě a funkčnosti švýcarských produktů jsme se stali dodavateli nejvýznamnějších firmem na trhu.

Naší další specialitou jsou dodávky produktů k výrobě veganských a vegetariánských polotovarů. V tomto segmentu zastupujeme společnost LORYMA, která je lídrem na trhu v celosvětovém měřítku. I zde se naše společnost stala významným dodavatelem v tomto segmentu.

Zabýváme se především vývojem nových výrobků podle požadavku zákazníka a spolupracujeme s vývojovými centry ve Švýcarsku a Německu.
Nejsme a ani nechceme být kopií, zde již zavedených firem, ale přinášíme zcela novou formu prodeje, vývoje a logistiky a naše prodejní úspěchy jen potvrzují, že je naše vize správná. Disponujeme vyspělou logistikou a proto je možné naše dodávky zboží uskutečnit do max. 24 hodin.